yani kulaklıkla dinlerken aynı zamanda Ben

Admin

Administrator
Staff member
bunu şarj ve Aylin böyle bir imkanımız yok bilmiyorum Hani hepsini toplayanlar var yani çok uzadıktan sonra tekrar şarj kulaklıkla dinlemek bilmiyorum o fantaziye girilir mi Ama deneyeceğim bozma Deniz'in bir olay var Ben o kabloyu bulamadım dedim ki Android'te kablolarda hemen geri olur herhalde ölümün ilk gelen kablo yaşantım onda çalışmalar taşlar kutunun kendi içinden çıkan siyah bir kablo var onunla sorunsuz çalıştı bunlar beraber hindi kullanabileceğiniz bazı yazılım seçenekleri var olduğu için Anlatmıştım o uygulama maalesef

Jeep inip de gördüm ama tarafında Böyle bir durumu olduğunu hatırlatmış olayım milli Okçular biraz daha avantajlı Bir de diğer makinalar da yapmadığım enteresan bir alışkanlığımı oldu hazır renk seçenekleri var Yani bu renk seçenekleri çok profesyonel kişiler tarafından hazırlanmış olan kimseler paletler artık Ne diyecektik şimdi bu renk seçenekleri arasında birini Ortama uygun olarak seçtiğinizde hakkaten ortaya çok iyi sonuçlar çıkabilir Bu filtreler gerçekten çok başarılı bununla beraber özelleştirme işine geldiğimizde durum

Şimdi ben 18 55 lens almışım bana bu tavsiye edilmişti ve tavsiye edin değil Gerçekten çok başarılı çıktı çünkü bu 18-55 de kendimi çekmek istediğimde dolumu HP 1 lik tutmam gerekiyor ya da işte bir kullanıyorum Ben trip ot onunla ben çekim yapabiliyorum Herhangi bir sorun yok ama isterseniz geniş açılı bir lens alabilirsiniz şu geniş açının lensin çok başarılı olduğunu söyleyebilirim Şu anda biz bu lensleri deniyoruz bununla beraber 2 farkı İşimiz daha var Dilerseniz bu ben senle nasıl sonuçlar almışız Yasir ile beraber gösterelim Soru

işaretlerinin paylaşayım dedim adamlara halkını şöyle teslim etmemiz lazım çim makinaları genelde daha önceden böyle yurt dışına gitmek yerine çok kolaydı Ama bu koyda 19 sonrasında bu biraz ızdırabı oldu ama aklımıza şu kalmasın ya ben bu makine yurtdışına gitseydim işte diyene işten falan çok ucuza alırdım böyle bir dünya yok bu Şefim tarafında hakketen fiyatlar Anlamadığım şekilde neredeyse dünyanın en ucuz fiyatları Türkiye'de ve o nedenle gelip Yurtdışından almanıza gerek yok zaten aynı fiyat dedi bu makine yalanlar bildiği