gelelim ekrana X3 niye denemeden işte dörde

Admin

Administrator
Staff member
geçti Hiç mi bilmiyordun diyenler için açıkçası ben Video çekerken kendini görmek istiyorum yani şu moda kendimi görmen lazım O nedenle ilk seviş benim için radarıma girmemiştir Şu anda görmüş olduğunuz ekran Buradaydı bu kutudan çıktı arkadaşlar kutudan ne çıkmadım diyor kutudan şarj aleti Ben dedim ki abi kutudan şarj aleti çıkmadı Nasıl yapacağız hiç kişi var arkadaşlar yine en beğendiğim noktalardan bir tanesi de bu Şuradaki Hadise çıkışından şarj vereceksiniz dedi şarj kablosu çektim güzel enteresan bir şarj kablosu var

yani gidelim o zaman acaba ikinci alsam mı almasam var satıcı ile konuşurken satıcı Tabii Neler yaptığımı sordu ve o gün için açıkçası İkinci Adam olmam gerektiğine karar verdin Peki dedik O zaman değerini ihtiyacımız olursa hakikaten deli gibi şu anda bir adaptörü ihtiyacın oldu mu yani Zorladı Hala da zorlamaya devam ediyor O nedenle şu kitapçığı Bir çıkarayım dedim Normalde böyle şeylere pek çıkartmam ayarlarını yeni zorladı Yani bir Sony Z1 kamera kullanırken ya da Canon EOS ürünü kullanırken menüleri az çok

alışkınım yani neyi Nerede bulacağım gelirim ama poşetinde o kadar böyle artistlik yapmazsam iyi olur Çünkü menüleri biraz ezberlemek için o hafızayı yerleştirilme için epey bir zaman geçirmeniz gerekiyor adamakıllı oturup gerçekten bir günümü bu makine ayırmak istiyorum niye bunu söylüyorum biliyor musun Çünkü Buse ofiste bu makine Şu anda biz de bir tane Eğer kafamıza yatarsa Bunlar 3 tane de alabilir gelemiyoruz hala karar verme sürecinde aranızda bizim gibi deneyimli kişiler olabilir Onların da yorumlarını bekliyorum

Arkadaşlar lütfen aşağıda size kendi görüşlerinizi yazınız Çünkü bu makinada çok beğendiğimiz özellikler olduğu gibi soru işareti kalan bazı özelliklerden Yok değil O nedenle beraber tartışalım yorumlar kısmında Bir de bu deneyimi beğenmeyi lütfen ihmal etmeyin şimdi uzun yıllar arasında dolaşırken tabii bazı ayarlar Enteresan üstünlerin enteresan kategorilerin altında saklı o Ayarlara ulaştık ve bir şekilde halledebilirdik işlerimizi ama bazen benden başka birisi kullanıyor Messenger geliyor Makina çekime başlayacağım ya garip